11 Mart 2015 Çarşamba

Kısaca bir özeti şu günlerin...

Ah,günler gerçekten de çok yavaş geçiyor.


#bir yerde büyük bir hata yapmış olmalıyım.yoksa böyle olmazdı.

#bu beyin beni unuttuğuna da eminim oysa ki,bu içimi karartıyor,düşünmek istemiyorum,olmuyor.

#sürekli kazık yemeye alışmış biri olarak aldırmamam gerekirdi fakat niye sanki beynimde ve kalbimde binlerce c4 döşenmiş de sonra patlatılmış gibi hissediyorum? bu kadar sarsılmamam gerekirdi.aylar geçti....

# resmi yarışmaya kabul etmediler.Fikri beğenmemişler.Ben ne hayatı severim ne de insanı,Hayat insanı sevmekle başlar konusunda benden bir şeyler beklemek baştan yanlıştı.Tabii konu savaş yahut benzeri bir konu olsa idi ortaya güzel şeyler çıkabilirdi.ne yapalım katılmayacağım.aldığım tepki de sertti.

#söyleşiye beni çağırmayı unuttular.okulu kaç kez tavaf ettim bilmiyorum,sorumlu hocayı bulamadım.oysa yazılarını severek okuduğum bir yazardı söyleşiye gelecek olan yazar.ben hariç herkes gitmişti söyleşiye.Ne yapalım.

#tabii ki de hala beklemiyorum.aslında evet,bekliyorum.iyi bir şeyler olmalı.yaza kadar bekleyeceğim.sonra...sonrasında da bir şeyler yolunda gitmezse...yapabileceğim hiçbir şey yok.lanet.yapabileceğim hiçbir şey olmayacak.

#hala anlamlandıramadığım bazı şeyler var.hiç yalan söylemediğim tek insan idi kendileri.bir zamanlar görünüşü hakkında yalan söylediğimi zannedip alınmıştı,sürekli aynı konuda yalan söylediğimi düşünüyordu -hayır,görünümü hakkında asla yalan söylemedim,mükemmeldi,daha ne olsundu,ciddiyim,mükemmeldi- fakat bu insan,bu konuyu yalan zanneden insan,bu iyi  yürekli insan,neden bana gelip yalan söylemişti? aklım almıyor.bir yerde bir yanlışlık olmalı.

0 yorum:

Yorum Gönder